Whatsapp Mail Türkçe ingilizce

☰ Menu

Hak

Kurumsal

2009 yılında İzmir merkezli olarak hizmet ağını uluslararası deniz yolu, havayolu, karayolu taşımacılığını ekleyerek sektöre yönelik çözümler üretmeye başlamıştır.

2016 yılında tedarik ağını genişleten firmamız, bu yıldan itibaren tehlikeli madde sınıfına giren ürün ve hammaddelere yönelik ulusal ve uluslararası taşımacılık ve depolama hizmeti vermeye başlamıştır.

2020 yılında, yenilenen logomuz ve vizyonumuzla, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığında etkili çözümler üretmeye devam etmiştir. Takım arkadaşlarımızı, alanında uzman, eğitimli kişilerden seçerek sürekli eğitimlere tabii tutmak da ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet prensibiyle çalışmaktayız. İnsan ve doğa odaklı çalışma prensiplerimizle, insan faktörünü ve çevreyi gözeterek yaptığımız çalışma, firmamızın sektöründe tanınmasını sağlamıştır.

2023 yılında ,firmamızın değişen yönetim anlayışı ile çalışmalarımız kısa süreli kâr hedefleriyle değil, ülke ekonomisine, çevreye ve sürdürülebilirlik ilkesine katkıda bulunma motivasyonuyla devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki ağımızı her geçen gün genişleterek, verdiğimiz hizmetle geleceğe doğru güvenilir adımlar atmaktayız.